I Ag

09-12 Ag, Gimnazjum nr. 48 we Wrocławiu

Ogłoszenie

Użytkownicy, weźcie napiszcie swoje imiona w profilu, bo nikt na forum nikogo nie rozpozna.

#1 03-10-09 10:28:27

Inverts

Niszczyciel Marzeń (wasz Papa Admin)

4825075
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-09-09
Posty: 4242570
Punktów :   
Poprzednia szkoła: SP nr. 118 im. B. Orlińskiego
Imię: Mikołaj
Nazwisko: Golecki
WWW

Regulamin estetyki

1. Podpsy, które zawierają przykre dla oka kolory muszą zostać zedytowane przez użytkownika danego podpisu w ciągu dwóch dni. W przeciwnym razie administrator usunie cały podpis dla danego użytkownika. Jeśli sytuacja będzie się powtarzała,
admin wejdzie sobie w panel administracyjny i ustawi tak, że dany użytkownik
nie będzie mógł mieć podpisu W OGÓLE.
2. Linki rabujące w podpisach nie mogą wyglądać w ten sposób, że użytkownik napisze "Pomóż bezdomnym pieskom", a w środku linka będzie klikanka. Jest to wtedy traktowane jako kłamstwo i oszustwo i administrator może postąpić tak, jak w punkcie pierwszym.
3. Podpisy zawierające fekalia, treści erotyczne, wulgaryzmy bądź inne tego typu przykre treści będą blokowane dla danego użytkownika i jak w punkcie pierwszym, dany użytkownik
nie będzie mógł mieć podpisu W OGÓLE.
4. Kształt avataru (ramki, obwódki) powinien być zbliżony do kwadratu bądź w miarę symetryczny, by wyglądało to estetycznie.
5. Obraz w podpisie i avatarze nie powinien być ten sam, bo to po prostu wygląda źle. Do tego obraz w podpisie powinien wyglądać jak userbar lub syg, być zbliżonym do prostokątu dłuższego poziomo.
6. Treści w przykrych dla oka kolorach na ChatBoxie lub w postach będą usuwane.
7. Należy nie rozciągać zbytnio postów, jeśli nie ma takiej potrzeby. Posty w stylu

Kod:

O








MÓJ






BOŻE

będą usuwane.
8. Należy dbać o ogólną estetykę forum. Chodzi o to, by to wszystko wyglądało ładniej, a tego właśnie chcemy, nieprawda?

Przyjmuję propozycje do regulaminu na e-mail i prywatną wiadomość.

NIEPRZECZYTANIE REGULAMINU NIE UPOWAŻNIA DO NIEPRZESTRZEGANIA GO!


http://img199.imageshack.us/img199/7100/hellsingsig.png


|In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.|
|Amen.|


To, że jestem twoim kolegą z klasy, nie oznacza, że będę cię traktował inaczej, niż inne dzieci neo i spamerów...


Mam prawo cię zbanować. I podoba mi się ono.

Offline

 
Administratorzy: Inverts (Mikołaj Golecki) (Forum) kicek1996 (Kacper Kuszczyński) (Portal) Konsultacje: Forum: sprites@o2.pl (odpowiadam w 24 godziny, jeśli mnie nie ma, informuję w ogłoszeniach) Portal: kicek96@gazeta.pl (na nim nie warto polegać, będę mu przypominał x] ) Copyright by sprites@o2.pl. Don't copy, I bite :U . Logo found on www.lo13.wroc.pl. Hope they don't mind.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.farmazoni.pun.pl www.zapytajec.pun.pl www.back2black.pun.pl www.hydraulicy.pun.pl www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl