I Ag

09-12 Ag, Gimnazjum nr. 48 we Wrocławiu

Ogłoszenie

Użytkownicy, weźcie napiszcie swoje imiona w profilu, bo nikt na forum nikogo nie rozpozna.

#1 05-09-09 13:56:00

Inverts

Niszczyciel Marzeń (wasz Papa Admin)

4825075
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-09-09
Posty: 4242570
Punktów :   
Poprzednia szkoła: SP nr. 118 im. B. Orlińskiego
Imię: Mikołaj
Nazwisko: Golecki
WWW

Regulamin regulaminów

Co tyczy się regulaminów:

1. Nikt nie ma prawa tworzyć ani edytować regulaminów poza mną lub bez mojego zezwolenia.
2. Zastrzegam sobie pełne prawo do edytowania regulaminów maksymalnie raz dziennie (poza okresem powstawania forum).

Przyjmuję propozycje do regulaminu na e-mail i prywatną wiadomość.

NIEPRZECZYTANIE REGULAMINU NIE UPOWAŻNIA DO NIEPRZESTRZEGANIA GO!


http://img199.imageshack.us/img199/7100/hellsingsig.png


|In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.|
|Amen.|


To, że jestem twoim kolegą z klasy, nie oznacza, że będę cię traktował inaczej, niż inne dzieci neo i spamerów...


Mam prawo cię zbanować. I podoba mi się ono.

Offline

 
Administratorzy: Inverts (Mikołaj Golecki) (Forum) kicek1996 (Kacper Kuszczyński) (Portal) Konsultacje: Forum: sprites@o2.pl (odpowiadam w 24 godziny, jeśli mnie nie ma, informuję w ogłoszeniach) Portal: kicek96@gazeta.pl (na nim nie warto polegać, będę mu przypominał x] ) Copyright by sprites@o2.pl. Don't copy, I bite :U . Logo found on www.lo13.wroc.pl. Hope they don't mind.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gsmdevils.pun.pl www.worldofnarutoshippuden.pun.pl www.turionmt2.pun.pl www.superstulatek.pun.pl www.fanidredwerkz.pun.pl